جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

 امام خمینی خطاب به کسانی که آیه یأس می خواندند بعد از 8 سال جنگ تحمیلی.تأخیر در رسیدن اهداف به این معنی نیست که از اصول خود عدول کنیم... ما مأمور به وظیفه ایم نه مأمور به نتیجه

این سخن امام خمینی(ره) وقتی یادم اومد که هفته های آخر تابستون بود که فیلم اسپارتاکوس رو نشون می داد!و من که در تاریخ( به واسطه دوست عزیزی) کم کم دستی داشتم پیدا می کردم دیدم که در همه دوران ها و در همه جا انسان های آزاده ای وجود دارند که به دنبال برقراری عدالت اند اما بعضی هاشان که با مفهوم عدالت اسلام آشنا نیستند، خب طبیعتا به دنبال آزادی می گردند! و از عدالت به معنای متعالی اون آگاه نیستند!

مثل قیام های اخیر اروپا و مهم ترینش جنبش وال استریت(انشاالله متنی را میگذارم در این باب)

بعد التحریر...............

امام حسین(ع): اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید.

تکلیف گرا باشیم نه نتیجه گرا

بی ربط نوشت.......................................................................................................

-حیف شد...

-بعضی ها وقتی می خواهند سوار اتوبوس شوند اشتیاق وصف ناپذیری در سوار شدن دارن گویی که داخل اتوبوس، به قول مشهدی ها، " شله مدن" و وقتی می خواهند پیاده شوند گویی توی خیابان " شله مدن" دریغ از اندکی صبر یا بعبارتی فرهنگ!!!!!!!!!!!!!!!!

-جهت استفاده دیگر دوستان گزارش کارآموزی ام رو قرار میدم،گرچند ک خود من سعی کردم در نگارشش کمتر از copy-paste استفاده کنم ولی خب فایل های موجود بدجور کمک می کنند...دانلود گزارش کارآموزی واحد پشتیبانی سوئیچ مخابرات....کلیک کنید

[ سه‌شنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٠ ] [ ٥:۱۳ ‎ق.ظ ] [ لوتوس ]

یا حق

امروز صبح که از شدت سرما به تریای دانشکده داروسازی رفته بودم تا در حال و هوای اضطراب امتحانهایم و مطالعه جزوات برای خودم چایی هم میل کنم!!

که....

یکی از دانشجویان که به قول حاج آقای پناهیان میزان حیائش کمتر از بقیه بود!(البته در مورد دینداری او و خودم نمیتوانم نظر دهم!چون همین ظاهرش را می دیدمو...!)

با هول فراوان داشت با دوستش از ماجرایی که صبح براش اتفاق افتاده بود صحبت می کرد و دائما از ترسش و نگرانیش می گفت!و البته کاملا نمایان بود!

از قرار معلوم آقای بابایی معروف!!! جلویش را می گیرد و به ظاهرش و آرایشش به قول خود بنده خدا گیر می دهد و با گرفتن شماره دانشجوییش برایش ثبت می کند در پرونده اش!

ناسزا بود که نثار آقای بابایی می کرد و نگران از درج در پرونده و البته ضایع شدن جلو سال پایینی ها و بالایی ها!!

اما با این همه هیچ تغییری نکرده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این هم از ما!ناراحت شدم. وظیفه ما چیست؟طرح عفاف و حجاب دیگر چه صیغه ایست؟!نه من تاثیری داشتم و نه او!

 هی بگوییم تهاجم فرهنگی!هی برویم آخرین مدل های شیطان پرستی را یاد بگیریم!و...تهاجم همین دوقدمی ماست!اصلا خود ما!!

دانشکده نوشت.....................................................................................................

-آسانسور دانشکده با تکان های شدید فقط یک روز کار می کرد!و دیگر حسرت سوار شدنش بر دلمان نشست!!

-وقتی راه جدید سلف میلاد به سمت در پشتی دانشکده را و البته عبور و مرور های بچه ها را می دیدم یاد این جمله افتادم:برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد!یا ایشان راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت! مطمئن هستم که دانشجویان مهندسی خودشان این راه... را هموارتر از اینی که هست می سازند!!!!!از خود راضی

یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک

[ سه‌شنبه ۱٠ آبان ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ ] [ لوتوس ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب