جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین

حس و حالم عوض شده، فکر می‌کنم دور سرم پر از علامت سوال است! سوال هایی که یا بی جواب اند و یا را رسیدن به جواب منطقی اش زحمت می خواهد.

4 سال تحصیل با کوله باری از تجربه علناً از تاریخ 18 مهر 1391 با دفاع از پروژه تمام شد و فقط مانده کارهای فارغیت!!!و من این سال بعد از 4 سال پر از حادثه تلخ و شیرین را پربار می دانم و می خواهم حداکثر استفاده را از با خانواده بودن و کسب تجربیات زندگی در یک اجتماع پر از سلیقه های مختلف ببرم. تازه می فهمم زندگی توی دانشگاه و برخورد با دانشجویان چقدر راحت و بی دغدغه بود!

حالم از خودم بهم می خورد وقتی که شعار می دهم و عمل نمی‌کنم. وقتی بعد از کلی دلیل و مطالعه و توجیه شدن به جمله( راضیم به رضای خدا) نمی دانم یک اشتباه کوچک از بقیه و یا یک رفتار متفاوت با رضایت تو معرکه گرفتن دارد!؟

از همه چیز......................................................................................................

- بعد از سفر و دست و پنجه نرم کردن با انواع بیماری ها تازه رسیدم به وبلاگ(به قول یکی از دوستان میکروب های عراق بالاخره یکم تاثیرگذار بودن!)

-وقتی سفرنامه کربلا را بعد از سفرت از عتبات مقدسه بنویسی نتیجه اش می‌شود آه و حسرت برای آن روزها و تغییر دعای قبلت به این دعا که "اللهم الرزقنا کربلا مرة أخرى"تازه هنوز اربابت کلی سوال انداخته توی مغزت. تازه میخواهی بفهمی معنی دیگری از سعی صفا و مروه را وقتی که حضرت زینب از قتله گاه به خیام می رفت و ...

ولی بعضی سفرها را وقتی یکبار بروی بقیه اش برایت می شود حسرت و این حالش را بیشتر می‌کند.

-از فضای مجازی ای که بشناسندم! اخیراً بیزار شده ام(شاید ظرفیتش را ندارم!)می خواهم برای مدتی اینجا را ترک کنم و در جایی دیگر به افسری جنگ نرم! در حد توانم بپردازم. حداقل برای تایید نظرات آزادتر هستم و هیچ گاه مطالبم بوی ریا نخواهد داد!

-آیت الله بهجت می فرمودند قبل از نماز سه بار به امام حسین (ع) سلام دهید.

یا الله یا رحمن یا رحیم، یا مقلب القلوب.ثبت قلبی علی دینک

[ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳٩۱ ] [ ٢:۱٠ ‎ب.ظ ] [ لوتوس ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب