جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

 امام خمینی خطاب به کسانی که آیه یأس می خواندند بعد از 8 سال جنگ تحمیلی.تأخیر در رسیدن اهداف به این معنی نیست که از اصول خود عدول کنیم... ما مأمور به وظیفه ایم نه مأمور به نتیجه

این سخن امام خمینی(ره) وقتی یادم اومد که هفته های آخر تابستون بود که فیلم اسپارتاکوس رو نشون می داد!و من که در تاریخ( به واسطه دوست عزیزی) کم کم دستی داشتم پیدا می کردم دیدم که در همه دوران ها و در همه جا انسان های آزاده ای وجود دارند که به دنبال برقراری عدالت اند اما بعضی هاشان که با مفهوم عدالت اسلام آشنا نیستند، خب طبیعتا به دنبال آزادی می گردند! و از عدالت به معنای متعالی اون آگاه نیستند!

مثل قیام های اخیر اروپا و مهم ترینش جنبش وال استریت(انشاالله متنی را میگذارم در این باب)

بعد التحریر...............

امام حسین(ع): اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید.

تکلیف گرا باشیم نه نتیجه گرا

بی ربط نوشت.......................................................................................................

-حیف شد...

-بعضی ها وقتی می خواهند سوار اتوبوس شوند اشتیاق وصف ناپذیری در سوار شدن دارن گویی که داخل اتوبوس، به قول مشهدی ها، " شله مدن" و وقتی می خواهند پیاده شوند گویی توی خیابان " شله مدن" دریغ از اندکی صبر یا بعبارتی فرهنگ!!!!!!!!!!!!!!!!

-جهت استفاده دیگر دوستان گزارش کارآموزی ام رو قرار میدم،گرچند ک خود من سعی کردم در نگارشش کمتر از copy-paste استفاده کنم ولی خب فایل های موجود بدجور کمک می کنند...دانلود گزارش کارآموزی واحد پشتیبانی سوئیچ مخابرات....کلیک کنید

[ سه‌شنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٠ ] [ ٥:۱۳ ‎ق.ظ ] [ لوتوس ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب