جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

به نام خداوند بخشنده مهربان

پس از چند هفته شور انتخاباتی در یک روز همه آن شور تمام شد و عده ای برف شادی می ریختند و عده ای متحیر!فقط متحیر از نتیجه ... حتی یک لحظه هم شائبه تقلب به سرشان نزد! خب دیگر این هم یک نوع فرهنگ صبر است که خب به سلامتی ما داریم و بعضی ها نداشتند و...بگذریم...

هنوز هم خوشحالیم(بنده و ترنج!) چون انتخابمان درست بود(گفتمان ناب اسلام، یعنی فک کنم هنوز اندکی درد دین در ما خودنمایی اش بیشتر از درد نان است!) و هزار دلیل هم برایش داشتیم و پیروز نشدن هم تنها دلیلش این بود که خب مردم تنوع رو دوست دارند و دوست دارند هر 8 سال یکبار کسی در مقام روحانیت بر آنها ریاست کند!جدای از شوخی واقعا این مردم که سال 88 انتخاب کردند همین مردم هم تشخیص دادند که 92 انتخابی متفاوت داشته باشند.این را همه بدانند

بیانات حضرت آقا در دانشگاه امام حسین(ع): ...ما نمیدانیم چه کسى رئیس جمهور خواهد شد، نمیدانیم خداى متعال دلها را به کجا متوجه خواهد کرد... و این خواست خداست و ماهم تابع قانون.

جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ حسن روحانی و هوادارانتان تبریکات فراوان ما را پذیرا باشید. خدا به شما توانایی بدهد تا به نحو احسن مدیریت کنید.

پی نوشت.......................................................................................................

-         همین یکروز کلی پیام دریافت کردم و خب احساساتی بود از ناراحتی نتیجه نادلخواه!!!! که فقط و فقط به پیامک کشید و به وسط خیابان ها نرسید.

-         عجب انتخاباتی بود و عجب رای هایی! خیلی ها از صبحش گمان میکردند دور دوم می شود و ... خب مادر گرامی ما هم که بسیار غصه خرج و برج نظام را می نمودند همواره دعا می کردند که دیگه به دور دوم کشیده نشه ه ه....!!

- شورای شهر ما هم که واقعا آگاهی مردم را نشان داد!اگر بگی یکم به تخصص افراد توجه کردند!هر کی غذا بیشتر داده بود و یا عکسش بزرگتر بود و بیشتر رایش هم بیشتر... یعنی ما بیش از پیش باید علممان را نشر دهیم!!!!!!!!

-      دنیا کوچکتر از همیشه خودنمایی می کند و گویی دارد آستانه تحمل می برد بالا!

- اِن یَمسَسکُم قَرحٌ فَقَد مَسَّ القَوم قَرحٌ مِثلُه. وَ تِلکَ الایّامُُ نُداوِلُها بَینَ النّاس وَ لِیَعلَمُ الله الّذینَ آمنوا وَ یَتَّخذَ مِنکُم شُهَداء (آل عمران ۱۴۰) اگر به شما آسیبی رسید، گروه مقابل شما هم چنین آسیبی را دیده بودند. ما این روزهای پیروزی و شکست را بین مردم می‌گردانیم  تا آنان که ایمان آورده‌اند بر خدا آشکار شوند و از میانشان شاهدانی برگزیده شوند.

-         همین یک لبخند برایمان کافیست...

پا نوشت.....................................................................

انتظار داشتیم جناب آقای هاشمی رفسنجانی که ایندفعه این چنین انتخابات را سالم اعلام نمودند 4 سال پیش آن هزینه ها(خون جوانان بی گناهی که ریخته شد، هزینه های مادی و ضعیف شدن ونادیده گرفتن آن همه رای ملت) را به ما متحمل نمیشدند. ای کاش.

[ یکشنبه ٢٦ خرداد ۱۳٩٢ ] [ ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ ] [ لوتوس ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب