جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

به نام او که همه چیز در دست اوست

خدایا دلهای خسته ی مارا مرهمی بخش . در این هیاهوی عصر تکنولوژی گاه به گوشه ای می نشینم و افکارم را به هم  می بافم ! اگر این طور می شد ، این اتفاق می افتاد که خوب بود ، اگه این جوری می شد این مزایا رو داشت ...

 

حالا هم ذهنم درگیر موضوعی است که شاید رسیدن بهش تقریبا محال می نماید ، شاید  از نظر عقل و منطق محال باشد اما به صورت استثنا قابل اجراست .

بارها مرحله و روال انجام کار را در ذهنم مرور می کنم ، مشکلی سر راهم نمی بینم ! اما نتیجه را نمی دانم که چطور خواهد بود، چه عکس العملی در پی خواهد داشت . نتیجه های گوناگونی را مد نظر قرار می دهم و پیش بینی می کنم ، ولی چیزی ممکن است پیش آید که من در نظر نگرفتم. خالا مانده ام بر سر دوراهی انجام آن ! یک راه انجام آن و راه دیگر عدم انجامش . نمی دانم شاید باید بیشتر بررسی کنم ! شاید گذر زمان نظرم را تغییر دهد!

 

[ جمعه ٢٧ آذر ۱۳۸۸ ] [ ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ ] [ ترنج ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب