جایی برای رسیدن...
دلنوشته های من و خواهرم...
نويسندگان

 

برنامه "دیروز ، امروز ، فردا" اگرچه با نبود مجری توانمندش دکتر یامین پور سیر نزولی پیدا کرده!چون ایشون الحق خوب مدعوین برنامه رو به چالش می کشیدن!اما  به نظر میرسه موضوعات جالبش هم چنان مخاطبینی داشت باشه.

موضوع برنامه 5شنبه 14 بهمن 89 در مورد ویژگی های ولایت و ولی فقیه بود با چه مهمانانی...(حجه الاسلام پناهیان ، آیت الله حائری ، دکتر نبوی)نشان دادن تصاویی از مجلس خبرگان 68 برای انتخاب مقام معظم رهبری که تا این حد ریزش را من از تلیزیون ندیده بودم..نکات بسیار خوبی داشت من جمله بیان مستقل بودن مقام معظم رهبری از نظر عقیده هم چون امام خمینی که این ویژگی بارزی است برای هر رهبری(خاطره ای بسیار جالب توسط  حجه الاسلام پناهیان بیان شد) بیان الهی بودن انتخاب رهبری به همراه عقلی بودن و منطقی بودن آن  با ذکر روایات و دلایل خوب بطوریکه به شخصه تا بحال در جلساتی که با این مو ضوع حضور داشته ام به اینصورت رسا تبیین نشده بود

متاسفانه هر چه گشتم فایلش رو در نت پیدا نکردم که علاقه مندان دانلود کنند!... اگه کسی پیدا کرد حتما معرفی کنه که دوباره دیدنش هم جذاب است....

 

معنای بصیرت هما نکه بدانیم شمری که سر از بدن حسین قطع کرد ، همان جانباز صفین است که تا دم شهادت رفته بود. مقام معظم رهبری(دام ظله العالی)

 

 

[ شنبه ۱٦ بهمن ۱۳۸٩ ] [ ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ ] [ لوتوس ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

امام زین العابدین(ع): الهی! از دشمنی که مرا گمراه می کند و از شیطان که مرا به انحراف می کشاند، به تو شکایت می کنم، او سینه مرا از وسوسه آکنده... در پیروی از خواهش های نفس مرا یاری می رساند و دنیا دوستی را در نظرم می آراید و میان من و طاعت و تقرب به تو مانع می شود.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب