کتاب خان دن!!

بالاخره با کلی اینور و اونور و محاسبات و نهایتاَ حذف کردن بعضی از نیازمندی های غیر ضرور اون و یکی دو تا کتاب دیگه رو گرفتم!

از اردیبهشت و نمایشگاه کتاب و بعدترش خیلی تبلیغش رو شنیده بودم ولی مگه فشار درس ها اجازه میداد پامو از دانشگاه بزارم بیرون!چه برسه به پاساژ رحیم پور(کتابفروشی دوست داشتنی ام) و خرید کتاب!

تا آدم نثرش بیاد دستش طول میکشه اما اگه نخوندیدش خوندنش رو توصیه میکنم وقتی میخوندم یاد کتاب "من او" اش میافتادم مخصوصا اینکه توش از شخصیت داستان اونجا حاج علی فتاح هم میگفت!

دید نویسنده آدم رو به این فکر میاندازه که می توان پای بند به سنت ها نبود و جوانمرد بود! یک جوری از اول تا آخرش داشت جوانمردی رو نشون می داد و شاید خیلی از عادت ها رو هم غلط می انگاشت!

البته فک میکنم رضا امیر خانی باید این بیت معروف رو بکار ببره!!! که : هر کسی از ظن خود شد یار من    از درون من نجست اسرار من!

ولی قسمتی از کتاب رو که دوست داشتم می نویسم!جایی که قیدار به راننده ها میگه: " این همه کتاب چیدم تو قفسه یٍ اتاقٍ پشتیٍ بالاخانه که بخوانم و آدمتان کنم هیچ چیز نشدید... یکی افیونی شد یکی نعش شد یکی بی مرام شد...کتابٍ تو قفسه فایده ندارد... کتاب باید برود توی رگ و پی این عمارت بل که آدم شوید..."

پی نوشت....................................................................................................

- حضرت آقا(دامj ظله العالی):من اگر بدانم هر روز یک ساعت باید حرف بزنم و نتیجه اش این باشد که مردم کتابخوان شوند...حاضرم روزی یک ساعت و نیم صحبت کنم!

- خیلی دوست دارم از شر این پروژه کارشناسی خلاص شم و یک برنامه ای واسه آینده ام بریزم!!

- ماه رمضون میگن زیاد دعا کنید میگن دعا کنید خدا توفیقاتش رو زیاد میکنه و من بنده ی توی راهم هنوز...

یا الله یا رحمن یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

/ 5 نظر / 15 بازدید
چوپان

یا باید کتاب خوان بود ویا زندگی رو یکجا ریخت سطل آشغال.

فان صدا

سلام شما رو به بزرگترین وبسایت موزیک دعوت میکنم.درضمن فیـــلترشکـــن رایگان واسه اعضا هم داریم.حتما بیا و عضو شو.سر نزنی مدیونی [نیشخند] شوخی میکنم اما دوس دارم بیای.راستی چت روممون رو هم سه روزه راه انداختیم به آدرس www.chat.funseda1.tk سر بزنی خوشحالمون میکنی.دمت گرم منتظرتم.فدای تو.فعلا بای.نه بای نه.میدونم که میای.پس به امید دیدار

ناموس خدا

سلام کتاب چیز خوبی است دلبندم! بخوان[نیشخند] چه همه قیدار خون شدن! خب بدین ما هم بخونیم ببینیم چیه!

فاطمه

الله سلام لوتوس چطوری؟ خبر مبر از ما نمی گیری؟ نه مو ن خان دم! اگه فهمیدیش ینی تیزهوشی!! امیدوارم خوب باشی

ع.آ

من قبلا 3-4 تا کتابش رو خوندم ولی دیگه در کتابهای اخری که خوندم زده شدم کمی. یعنی زیاد فایده ای توش نبود البته این خاصیت رمانه. اطلاعات زیادی توش نیست.