فریاد دانشجو...

امشب(شنبه شب 4 دی 1389) فریاد های "حمایت ، حمایت" تعدادی از دانشجویان پسر در جلوی خوابگاه ها (در هوای سرد و خشک)ما را کنجکاوانه به بیرون کشاند که ببینیم مطالبه آن ها چیست که اگر به حق بود ما هم حمایتی کرده باشیم !!!

شعار می دادند: "مسئول بی کفایت، استعفا استعفا"  ؛"اینترنت دائمی حق مسلم ماست"...

مطالبه آن ها اعتراض به قطع بودن اینترنت در طول روز برای دانشجویان ارشد و دکتری بود ،(متاسفانه یا خوشبختانه دانشجویان کارشناسی دانشگاه فردوسی در خوابگاه دسترسی به اینترنت ندارند که بخواهند اعتراضی داشته باشند!)

نمی دانم چرا این همه دانشجو با این همه پتانسیل باید فقط برای هم چه مسئله ای اعتراض کنند ، (بماند که تا حدودی هم با این قطع بودن اینترنت در طول روز موافقم!به خاطر اینکه :1.با تجربه ای که دوستان دارند میزان استفاده دانشجویان  خوابگاه از اینترنت در طول روز بیشتر ازحدود 10 درصد کل استفاده نیست!! 2.با کم شدن هزینه این قسمت می شود به قسمت های دیگر رسیدگی بیشتر کرد(ان شاء الله)!)

با اینکه مسائلی چون مشکلات عدیده ی سالن های غذا خوری ، شهریه بالای خوابگاه برای دانشجویان سنواتی و ... وجود دارد که به نظر مطالبه آن ها ضروری تر باشد.

و من الله التوفیق

 

 

/ 4 نظر / 24 بازدید
سایه سار

میبینی دوست جون، مثل این بچه کوچولوها یاد گرفتن فقط با داد و بیداد و ... مطالبه کنن... یه اندک فرهنگی!! . . اندر حکایت جریان فیلترینگ قطعه 26!! به روزم یا حسین..

گمنامان عالم

به دریا رفته می داند ، مصیبت های طوفان را [ یا زینب (س)]

ن.ش.ا

خب چرا همه مطالبات رو با هم پیگیری نکنین؟ جدا این ضعف ها برای مدیریت سومین دانشگاه بزرگ ایران خیلی بده. شوراهای صنفی هم که انگار خوابن، گرچه که مسئولین هم گوششون بدهکار نیست. اگه برای تجمعی اعتراضی کمک لازم داشتین ما در خدمتیم! [نیشخند]