درد دل

صبح جمعه بود و شده بودم گوشی برای درد دل های پرسنل خوابگاه!!گلایه می کردند از مدیریت شرکت!از پارتی بازی هایی که می شد و از اینکه هر لحظه ممکن است با شکایت یک نفر ار کار اخراج شوند. و سابقه 10-20 ساله آن ها هیچ کمکی نتواند بکند.شرکت خصوصی است. از کمبود امکاناتی که می دهد ما هم بی بهره نیستیم!!و حس می کنیم در فضای خوابگاه کمبود ها را!

خوشبختانه گلایه پرسنل از دانشجویان نبود، راضی بودند ازمان!!

اما....

اولی باری نیست که از کارکنان یک شرکت خصوصی همچین دردهایی را می شنیدم!تابستان در محیط کارآموزی و گفته های نزدیکان!

مگر سیاست های خصوصی شدن این نبود که رقابت بین شرکت ها برای دادن خدمات، بیشتر شود؟!اما اگر فقط یک شرکت باشد که مسؤلیت مکانی را بگیرد دیگر رقابتی باقی نمی ماند و به نظر این وسط کارفرماست که استفاه خود را می برد مخصوصا اگر نظارت خود را روی کارکنان مجموعه کم کند!

اشکال کجاست؟!

بی ربط نوشت.................................................................

- این روزها بدجور دل بسته ام به شعر حافظ!اصلا سازه     اعتباری من کجا و شعر حافظ کجا!!کم کم دارم ادبی    میشوم!!!!(الخیر فی ما وقع)!

- گاهی احساس می کنم نهی از منکر دیگر کارگر نیست بر بعضی ها، صد بار هم که بگویی جلویت برای احترامی که قائل هستند هیچ.اما بعدش...حتما اشکال از بنده است!

- کتاب قلعه حیوانات تمام شد، کتاب خوبیست!اما این کتاب برای انقلاب انگلیس نوشته شده!و من ربطش را زمانی که دوستان در زمان فتنه می گفتند با اوضاع خودمان زیاد احساس نکردم!حتما توهم میزدند!وقت داشتید بخوانیدش!

- یک سایت هست برای کسانی که وقت مطالعه ندارند!کتاب های صوتی قرار داده شده که می توان در مسیرهای رفت و برگشت گوش داد. هم کتاب های داستان هست هم آثار شهید مطهری!سر بزنید!کتاب های صوتی

- این هم از ارائه درس انقلاب اسلامی ما!برای خودم خوب بود چون زمانی که برادر بزرگتر در مورد این کودتا در تابستان حرف می زد هیچ نمیدانستم!اما حالا....

تقریبا همه چیز در مورد کودتای نوژه!

/ 1 نظر / 12 بازدید
زینب

سلام.اینجا که همش شد دل نوشته های شما.پس آبجیت کجاست؟این که می گی حافظ خون شدی خیلی خوبه . منم خیلی وقته سمت شعرو اینا رفتم بر خلاف استعدادم بدکی نیستم خوش می گذره.