براستی که حق نمیراست؟!

بسم الله الرحمن الرحیم

چند ماه پیش بود که توضیحاتی در موردش دیده بودم و نمیدونم چطوری باهاش آشنا شدم! اما دیدم که تاکید حضرت آقا بر خواندنش و شناختن فتنه ها بوسیله آن.

به خودم قول دادم که هر طور شده و سر فرصت بخرم و بخوانمش.(البته خودمانیم که بر اثر قیمت بسیار زیادش مجبور شدم تا چند وقت از بعضی دیگر از خریدهایم بزنم!!!)

کتاب نامیرا رمانی است که خیلی خوب خواننده را با فضای توصیفی اش آشنا میکند و خواننده را تا پایان همراهی می کند. داستان، نامه نوشتن کوفیان به امام حسین(ع) و جریانات جزئی تری از آن وقایع است و چقدر خوب مظلومیت مسلم را درکوفه و دنیا پرستی عده ای را نشان می دهد.

خیلی خیلی دیر با این کتاب آشنا شدم! اما یک توصیه دارم! کسانی که مختارنامه را دیده اند با خواندن کتاب می توانند خیلی از قسمت هایش را به راحتی لمس کنند و مروری می شود شاید که در ذهن بماند. و کسانی که موفق نشده اند مختارنامه مخصوصا قسمت های ابتدایی اش را ببینند توصیه اکید دارم که این کتاب را بخوانند چرا که می شود فهمید که ما در عصر حاضر کجا ایستاده ایم؟! با حقیم یا با باطل؟! دین را برای دنیایمان میخواهیم یا می خواهیم دنیایمان و آخرتمان را دینی کنیم؟!!

احوال نوشت!........................................................................................

آرامش تنها و تنها با حسن خلق حاصل می شود! و من شکرگزار خدایی هستم که نعمت "بودن" و "زیستن" را به من عطا کرد...

/ 3 نظر / 12 بازدید
سو

چه تم قشنگی! ای ول خانوم

بهزاد منفرد

چه پست خوبی بود به منم سر بزن اگر دوست داشتی تبادل لینک هم بکنیم