در آستانه ولایت حضرت

حضرت مهدی (عج) دارای لشکر، سپاه، اعوان و انصار است، همچنان که در «زیارت آل یاسین» آمده است : « و اجعلنی من شیعته و انصاره»  کسانی که می­خواهند از اعوان آن حضرت باشند باید در محورهایی کار کنند که حضرت (عج) در رأس کارهایشان قرار می دهند از جمله 4 محور زیر :

1-اصلاح عقاید : در تمام روی زمین ، خانه های سنگی ثروتمندان ، خانه های گلی فقرا و چادر ها باقی نمی­ماند ، جز اینکه کلمه «لا اله الا الله» در آن­ها خواهد بود و شرک برچیده خواهد شد.

2-تکامل عقول : در زمان ظهور جهش علمی و عقلی صورت می­گیرد، مرحوم علامه مجلسی می فرمایند:  همه مردم تحت تربیت ایشان قرار می­گیرند.

3- عدل و داد :  در بسیاری روایات آمده با ولایت ایشان عدل و داد در زمین پر می­شود.

4- اصلاح اخلاق : از بین بردن مفاسد اخلاقی و زنده کردن ارزش­های اسلامی  که بسیاری روایات هستند مبنی بر اینکه قبل از قیام انحرافات اخلاقی هم چون زنا، سرقت، کم فروشی، ریختن خون بی­گناهان زیاد می­شود و معنایش این است که مهدی قیام می­کند تا این­ها را از بین ببرد و نظام ارزشی را درست می­کند.

امام زمان(عج) به تنهایی این امور را ایجاد نمی کند اصلا  یکی از حکمت های غیبت طولانی ایشان اینست که مردم خود به درک این امور برسند. این یاران حضرت اند که پشتوانه تحقق این اهداف به شمار می­آیند.کسی که هیچ یک از امور را ندارد  و یا در جهت تحقق آن ها تلاشی نمی­کند و تنها دعا می­کند که از اعوان او باشد ، این دعا دور از اجابت است.

حال فکر می کنید چقدر حائز این شرایط هستیم ؟؟؟!!

----------------------------------------------------------------------------------------------

1.مراسمی که امور فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد به همراه برنامه های شاد و نور افشانی گذاشته بود!!!!(طبق پیامک ها) به نظر کاری عبس و نابخردانه بیش نبود که برای ولایت امام جشن بگیریم که هنوز عزای پدر بزرگوارشان تمام نشده است....!!و شیرینی پخش کنیم در طول روز.....!!!

2.به نظر چقدر جشنواره خاتم هزینه برده؟(فک کنم فقط تبلیغات بالغ بر 2.5میلیون!!!!) و در برابر افزایش بینشی هم دارد؟؟

----------------------------------------------------------------------------------------------

اللهم عجل لولیک الفرج

 

 

/ 9 نظر / 8 بازدید
حورالعین

زیبا بود.خداوند دستمان را محکم تر بگیرد. در انتظار فرجش...

یاسین

هر روز که می گذرد یک روزبه آمدنش نزدیکتر می شویم... مهم نیست که باشم ... دعا می کنم که بیاید

چشم انتظار ...

[گل][گل][گل] بســــــم رب المهــــــــــــــــدی [گل][گل][گل] در جمکرانت چشم ها امیدوارند آقا دعا کن ابرها باران ببارند باید نوشت از انتظار و صبح خورشید باید گذشت از فصل های سرد تردید باید رسید تا به سر قله های عشق باید عبور کرد از این فتنه دمشق باید دوباره نقطه سر خط و انتظار باید دوباره عاشقی و جنگ کارزار باید برای آمدنت عاشقی کنیم باید برای هیئت تو نوکری کنیم تا انتهای جاده به دنبال جمکران عجل علی ظهورک یا صاحب الزمان در پناه مهربون مهربونا... التماس دعااااااا

ترنج

چه متن قوی ای ! آفرین پیروز باشی[شوخی]

حمید برزخ

سلام 1 و 2 کاملا درست فرمودید جالبترش اینکه دغدغه اینها برپایی همیچنین مراسم پر خرجیه اما آپ شدم سیاست دو گانه + درد دل تشکیلاتی حتما بیاید ها

حمید برزخ

سلام 1 . 2 شما دقیفا درسته و کاملا موافقم اما آپ شدم سیاست دو گانه + درد دل تشکیلاتی حتما بیاید ها

حمید برزخ

سلام حاج احمد متوسلیان پیدا شد + مبانی تغییر و تحول آپدیت شدم